O MNIE

TRENERZY O MNIE

 

 Miło mi zaprosić Cię do mojego świata.

Jestem trenerem CIAŁA z podejściem holistycznym i z ogromnym szacunkiem do ograniczeń i możliwości moich podopiecznych. Całe życie prowadzę różnego rodzaju treningi i zajęcia, sama ćwiczę i szkolę innych jak ćwiczyć. Skończyłam Instytut Kultury Fizycznej przy Uniwersytecie w Szczecinie, moim kochanym rodzinnym mieście. Zaraz po studiach zaczęłam pracę jako instruktor i przeszłam szereg szkoleń, które pozwalają mi zgłębiać i odkrywać dziedzinę pracy z ludzkim ciałem do dziś. Zrobiłam wiele kursów, a jeszcze więcej przeprowadziłam, uczyłam się zarówno na jednych jak i na drugich. Każdy uczeń, uczestnik szkolenia był jednocześnie moim nauczycielem. Spotkałam na swojej drodze niezwykłych profesorów i pasjonatów – Roberta Steinbachera, Alexę Le, Lucię Schmidt, Michaela Kinga, Thoma Mayersa, Mari Windsor, Mary Bowen... którzy otwierali kolejne i kolejne drzwi w tej wspaniałej i fascynującej nauce jaka jest ludzkie ciało i ruch. Od kilku lat zajmuje mnie też energetyka ludzkiego ciała. Jestem terapeutą reiki, przeszłam też 4 poziomy szkoleń metody dwupunktowej, gry na gongu i uzdrawianie dźwiękiem.

Od 2000 roku współprowadzę Open Mind - jedną z największych w Polsce, prestiżową szkołę dla instruktorów i trenerów różnych dziedzin - fitness, pilates, joga, aqua, reha, trener personalny.

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę swoją pasję realizować dzisiaj w moim trening studio. Jest to dla mnie bardzo ważna przestrzeń, stworzyłam to miejsce dla szczególnie ważnych dla mnie osób. Dal tych, którzy mają charakter by zmagać się ze swoimi słabościami, doceniają moją pracę i wiedzę, szanują swój czas i chcą efektywnie wykorzystać każdą minutę, a do tego cenią sobie spokój i komfort.

Iza Stasikowska


CERTYFIKATY