TRENERZY

TRENERZY O MNIE

 

MAŁGORZATA PROCHOWNIK

Manager jednej z największych w Polsce, prestiżowej szkoły dla instruktorów i trenerów różnych dziedzin - fitness, pilates, joga, aqua, reha, trener personalny – OPEN MIND. Współorganizator polskich i międzynarodowych eventów, wydarzeń i konwencji fitness oraz  body&mind. Współpracuje ze światowymi prezenterami Izabela Stasikowska, Aneta Figurska, Kasia Minor, Bogna Janik Forbes, Robert Steinbacher, Alexa Le, Balazs Borsodi, Ria Lances, Julia Przybylka, Brita Karnahl, Liz Bussey..
Licencjonowany instruktor międzynarodowej szkoły bodyART®, instruktor rekreacji ruchowej - specjalność fitness, Instruktor Pilates, Trener Personalny. Pasjonatka zdrowego odżywiania i medycyny wschodu.
Jej specjalnością są treningi grupowe i indywidualne PILATES, bodyART®, stretch.
Jej treningi są zawsze mądre, efektywne i bezpieczne. Stawia na ćwiczenia prozdrowotne, kontrolowane i świadomą pracę z własnym ciałem.
Ciągle wzbogaca swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach w Polsce i za granicą.
Z ruchem i gimnastyką związana od 3 roku życia. Ruch od zawsze był jej sposobem na spędzanie wolnego czasu, teraz jest sposobem na życie. Pasja i praca jako jedność przynosi największe spełnienie…